HomeHizmetlerimiz

HUKUK BÜROMUZDAN ALACAĞINIZHİZMETLERİMİZ

Danışmanlık Hizmeti

Hukuk Büromuzun hizmet alanlarından bir tanesi “Hukuki Danışmanlık” hizmetidir. Sizlere önleyici ve koruyucu nitelikte hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Müvekkillerimizin mevcut ya da muhtemel hukuki sorun ve uyuşmazlıklarını analiz, tespit ve teşhis ederek her bir müvekkiline özel çözümler üretmektedir. Bu şekilde henüz uyuşmazlık doğmadan çözümler üretebilmekte ve kaçınılmaz bir duruma karşı gerekli önlemlerin alınması konusunda tarafımızca yönlendirilmektedir. Üstelik Hukuki Danışmanlık Hizmetlerimiz için mesafeler veya zaman engeli bulunmamaktadır. İletişim kanallarımızdan herhangi birisiyle tarafımıza ulaşılması halinde müvekkillerimizi bilgilendirebilmekte ve yönlendirebilmekteyiz.

Mevcut dava dosyaları tarafımıza ulaştırılması halinde, dosyanın incelenmesi, sorunların tespiti sonrasında; olası sonuçlar, alınması gereken önlemler, yapılması gerekenler konusunda müvekkillerimizi bilgilendirmekte ve önerilerde bulunmaktayız. Belge ve Sözleşmelerin hazırlanması, ihbarname ve ihtarnamelerin düzenlenmesi hukuki danışmanlık hizmetlerimiz kapsamındadır.

Hukuki Danışmanlık,
İcra ve İflas Hukuku Kaynaklı Uyuşmazlıklar,
Şirketler Hukuku,
Ticari Uyuşmazlıklar,
Sözleşmeler,
Miras Hukuku Uyuşmazlıkları,
İş Uyuşmazlıkları,
Ceza Yargılamaları,
İdari Uyuşmazlıklar

Danışmanlık Hizmetimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizi Arayın

Tüm Hakları Saklıdır ©
UnlusesYilmaz 2021